Opinie

Opinie

InformacjeWAŻNE INFORMACJE

Poniżej znajdziecie Państwo autentyczne opinie naszych dotychczasowych klientów na temat naszego biura podróży TRINITY-PL.

 

Pielgrzymka – Ziemia Święta – 16.03-23.03 2019 r.

"….i to była Pielgrzymka, te kilka dni pozwoliło nam zapomnieć o rzeczywistości i teraźniejszości… wystarczyło kilka godzin , by przenieść się w czasie i poczuć historię sprzed 2000 lat, piękne krajobrazy i miejsca okraszone barwnymi opowiadaniami księdza przewodnika, buszowały w naszej wyobraźni jakby to działo się  wczoraj, jakby tu był On przed chwilą, przeżycie, niezapomniane, w pamięci na zawsze pozostanie a to wszystko dzięki Wam!

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, usatysfakcjonowani, zapewniliście nam wszystko czego potrzeba … opieka księdza przewodnika, kierowca,  program, autokar, atrakcje, zakwaterowanie etc. – Jesteście prawdziwymi specjalistami od pielgrzymek. DZIĘKUJEMY Wam wszystkim!

Szczególne podziękowania dla księdza przewodnika oraz księdza proboszcza z Miejsca Piastowego. Pozdrawiamy i życzymy mnóstwa chętnych pielgrzymowiczów, chcących przeżyć „coś” co my!

To była Pielgrzymka, my Jesteśmy już w domu a myśli zostały tam…

Pod wrażeniem ;)"

Marta i Jacek K. i Ania G.

 

"Polecam Wszystkim wyprawę  z biurem TRINITY-PL do Ziemi Świętej. Będzie to dla Was niezapomniany czas...bo to  niezapomniane przeżycia religijne jak  i krajoznawcze Byłam z mężem  w terminie: 27.01-03.02.2018 r. Kilka słów o pobycie... Nie ma się co obawiać odprawy, którą tak wszyscy z niewiadomego dla mnie powodu straszyli :-). Na miejscu czeka tam na Was profesjonalna obsługa zarówno w dwóch  hotelach jak i autokarze. Pobyt nam uprzyjemniał niezapomniany ks. dr hab. Piotr Łabuda. Cechuje go  pełen profesjonalizm. Jest miły, cierpliwy, doskonale zorganizowany, zawsze gotowy pomóc i z wielkim  poczuciem humoru, a ponadto z ogromną wiedzą, którą w miły sposób przekazywał. Dzięki nie mu udało nam się poznać Ziemię Święto w cudownej atmosferze, za co mu serdecznie wraz z mężem dziękujemy."

Wiesława i Zbigniew P.

 

"Byłam uczestniczką pielgrzymki do Meksyku organizowanej przez Wasze biuro. Chciałam gorąco podziękować za wspaniałą organizację ze strony biura i jednocześnie złożyć na Wasze ręce serdeczne podziękowania dla Pani Marii, naszej przewodniczki. To głównie dzięki jej codziennym staraniom o nas wszystkich, jej uśmiechowi, jej serdeczności i cierpliwości ta wyprawa była dla mnie, a myślę, że i dla pozostałych uczestników nieustającym źródłem przyjemności. Serdecznie pozdrawiam"

Anna Z.

 

"Szczęść Boże!

Wróciliśmy w sobotę do swoich domów, ale nadal jesteśmy sercem w Ziemi Świętej. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Trynity-Pl za tak wspaniałą Pielgrzymkę jakiej doświadczyliśmy. Przeżyliśmy ten czas bardzo intensywnie i owocnie. Mimo tego, iż grupa była duża (44 osoby) daliśmy radę organizacyjnie.

Wszyscy jesteśmy pod dużym wrażeniem naszego cudownego przewodnika księdza Piotra Mierzwy, który dał z siebie wszystko mimo choroby by pokazać i przekazać nam jak najwięcej. Cała grupa 29 osób z całej Polski podjęła za Niego modlitwę by jak najszybciej powrócił do zdrowia! Smaki, szczegóły, głębokie myśli i Słowo Boże, które nam tłumaczył zostaną w nas na zawsze... Jako koordynatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej mieliśmy niesamowitą okazję iść śladami Chrystusa co stanowi dla nas pogłębienie wiedzy jaką dysponujemy w pracy oraz wiary w Najwyższego.

Proszę o przekazanie Pani Marceli oraz jej mężowi podziękowań z głębi serca od wszystkich pracowników Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana". Pielgrzymowaliśmy, by odnaleźć klucz do Ziemi Świętej, a to Ziemia Święta okazała się być kluczem do naszych serc... I za to wielkie Bóg zapłać!

Pozdrawiamy i bądźmy w kontakcie:)"

Katolickie Stowarzyszenie

"Civitas Christiana"

 

"Chciałabym na Pani ręce złożyć serdeczne podziękowania w imieniu naszej lekarskiej grupy za wspaniałą organizację, program, wybór przewodnika na czas naszego pielgrzymowania . Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni. Wrocilismy szczęśliwie , cało i zdrowo ,pełni wrażeń i pozytywnych emocji. Pragnę tez złożyć na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzenia radosnego ich przeżycia i wielu łask .
Dziękujemy."

Aleksandra K.-G.

 

"Wróciliśmy szczęśliwie.  Był to czas wyjątkowy dla całej naszej dziesiątki. Generalnie,  nie mam zwyczaju pisać jakichkolwiek  komentarzy , tym razem jednak ugnę się i pozwolę sobie na  skomentowanie: Dla Mnie organizacja  tego wyjazdu to  mega PETARDA!
Czas zorganizowany co do minuty. Przychodziliśmy do hoteli “słodko uchodzeni”.  Przy tylu grupach  jakie  były w samolocie ani razu nie spotkaliśmy się, nikt nikogo nie tropił, bez tłoku i pośpiechu, ale  z dyscypliną.  Widać było od pierwszej chwili  że profesjonaliści zajęli się tematem. Wiedza, kultura osobista, opanowanie i  otwartość  Ks Piotra – ujmujące.

Było  super i za to bardzo chciałem podziękować. Proszę wpisać mnie na listę mailingową i podsyłać  jakieś ciekawe wyjazdy. 

Będe śledził oferty. 
pozdrawiam ciepło i jeszcze raz dziękuję." 
Jerzy S.

 

"Pani Agnieszko pragnę podziękować w swoim i męża imieniu za przygotowanie i zorganizowanie tak wspaniałej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Miała Pani racje, że Ks. Łabuda - rewelacja, można go słuchać całymi dniami - znawca pisma świętego i wie o czym mówi, (godnie zastąpił Ks. Mierzwę). Jesteśmy bardzo zadowoleni wszystko było przygotowane i zorganizowane na czas, hotel wygodny, jedzenie dużo i smaczne, pogoda dopisała (myśleliśmy że będzie gorzej).

Tak trzymać!!! Pozdrawiamy"

Renata i Jan P.

 

"Witamy serdecznie.

W dniach 1.12-8.12.2017r byliśmy uczestnikami pielgrzymki do Ziemi Świętej. Chcieliśmy bardzo podziękować za udany wyjazd całemu zarządowi biura TRINITY. Szczególnie dziękujemy za niezwykle profesjonalną obsługę pilotowi wycieczki,panu Wiesławowi Felskiemu, który w niezwykle troskliwy sposób odnosił się do wszystkich członków naszej wycieczki jak również dzielił się z nami swoją bardzo szeroką wiedzą związaną z tematyką Bliskiego Wschodu. Zaangażowanie pana Wiesława w tłumaczenie zawiłości Pisma Świętego oraz problematykę etniczną, geopolityczną i religijną Izraela pozwoliło nam na lepsze zrozumienie tych kwestii. Jednocześnie przy tak ogromnej wiedzy jest niezwykle miłym i ciepłym człowiekiem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom biura za udany wyjazd i składamy przy okazji życzenia świąteczne i noworoczne."

Pozdrawiamy Elżbieta Z. i Henryk K.

 

"Podziękowanie dla Biura Podróży TRINITY-PL.

Właśnie wróciliśmy z  Ziemi Świętej i chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom za wspaniałą pielgrzymkę. Wszystko było dopracowane. Szczególnie jesteśmy pod wrażeniem przewodnika Pana Wiesława Felskiego, który wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale dał się poznać jako wspaniały człowiek, przekazujący wiedzę Biblijną w sposób prosty, komunikatywny i rewelacyjnie, można go było słuchać godzinami. Ponadto wykazał się jako wspaniały organizator i opiekun grupy. Taką opinię można było usłyszeć od wszystkich uczestników pielgrzymki.

Panie Wiesławie dziękujemy, że przez te kilka dni mogliśmy z Panem chodzić po drogach, którymi kroczył Jezus, słuchać słowa Bożego i Pana wyjaśnień. Pielgrzymka ta pozostawiła w naszych sercach niezwykłe wrażenia i niezapomniane chwile.

Jeszcze raz składamy podziękowanie dla całego biura TRINITY-PL."

Z wyrazami szacunku.

Jolanta i Zbigniew M.

 

"Pani Agnieszko  w imieniu swoim i mojej siostry Katarzyny M. chciałam Pani bardzo podziękować za świetną organizację wyjazdu w dacie 16- 23.09.2017 do Ziemi Świętej z ks. Piotrem Łabudą. Jesteście Państwo godnym plecenia Biurem Pielgrzymkowym. Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam."

Danuta B.

 

"W imieniu swoim i mojej Żony Joli  chciałem bardzo podziękować za 
pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 14 do 21 stycznia 2017 roku.
Świetna organizacja i wspaniały przewodnik ks. Piotr Łabuda -  już nic 
nie będzie takie jak dawniej !
DZIĘKUJĘ !!! Pozdrawiam serdecznie !"

Krzysztof A.

PogodaW TELAVIV

Tel Aviv
Pogoda
22°C
Niedziela

27°C 22°C
Poniedziałek

29°C 22°C
Wtorek

25°C 21°C
Środa

26°C 21°C
Czwartek

29°C 23°C

Kursy Walut

Waluta Kupno Sprzedaż
CHF ▼ 4.2955 ▼ 4.3823
EUR ▼ 4.2231 ▼ 4.3085
GBP ▼ 4.9204 ▼ 5.0198
USD ▼ 3.8901 ▼ 3.9687