Pielgrzymka

Włochy

Wylot z Nowy sącz

Warunki ogólne i gwarancja biura nowe.docx Polityka Prywatności.doc

Koszt pielgrzymki na osobę:

1200 PLN

Ta pielgrzymka dostępna jest w terminie:

15.09.2021 - 22.09.2021 r.

Informacje WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem (WC, DVD, Klimatyzacja, Caffe- Bar),
  • 6 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
  • Opiekę pilota przewodnika,
  • Kawę oraz herbatę podczas przejazdów.
  • Ubezpieczenie (NW, KL).

Cena nie zawiera:

  • Biletów wstępów i rejsów, opłat wjazdowych do miast, Wyżywienia wg programu oraz zestawów TOUR-GUIDE: (150 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze).
  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 550 PLN/os),
  • Napoi do kolacji,
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Plan Pielgrzymki CO I KIEDY?

DZIEŃ I (Środa) 
Wyjazd z Nowego Sącza godz. 03:00 (z pozostałych miast wg. rozkładu jazdy połączeń antenowych). Przejazd do Włoch w okolice Chioggii, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ II (Czwartek) 
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Chioggii, rejs statkiem po przepięknej Lagunie Weneckiej do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji: Kanał Grande- Ponte Rialto, plac Św. Marka, Most Westchnień, Bazylika Św. Marka, spacer przez centrum historyczne, powrót statkiem do Chioggii. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III (Piątek) 
Śniadanie, całodzienny pobyt wypoczynkowy nad morzem. obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV (Sobota) 
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do centrum Rzymu – zwiedzanie „Wiecznego miasta”: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Bazylika Św. Pawła za Murami, Św. Schody, Koloseum, Łuk Konstantyna, Piramida, Kościół Santa Maria in Cosmedin – „Usta Prawdy”, Kwirynał, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański – schody. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V (Niedziela) 
Śniadanie, Przejazd na Watykan: Plac i Bazylika Św Piotra.  W trakcie zwiedzania udział w Modlitwie Anioł Pański z udziałem Papieża(zależne od obecności Papieża) Zwiedzanie Rzymu: Kapitol, Fora Cesarskie, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VI (Poniedziałek) 
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Casci, zwiedzanie Sanktuarium Św. Rity. Następnie przejazd do Asyżu- zwiedzanie: Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazyliki Św. Klary i Św. Franciszka, spacer przez centrum historyczne. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VII (Wtorek) 
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Bolonii. Spacer po mieście: katedra św. Petroniusza, Piazza Maggiore, stara siedziba Uniwersytetu Bolońskiego, kościół św. Dominika, słynne Krzywe Wieże. Czas wolny na zjedzenie posiłku (we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd tranzytowy.

DZIEŃ VIII (Środa)
Powrót do Nowego Sącza w godzinach rannych.

Inne pielgrzymki LOSOWE PIELGRZYMKI

PogodaW TELAVIV

Tel Aviv
Pogoda
26°C
Czwartek

31°C 26°C
Piątek

31°C 26°C
Sobota

32°C 26°C
Niedziela

33°C 27°C
Poniedziałek

33°C 27°C

Kursy Walut

Waluta Kupno Sprzedaż
CHF
EUR
GBP
USD