Pielgrzymka

Izrael

Wylot z Kraków

Informacja o ubezpieczeniu AXA.docx Polityka Prywatności.doc Warunki ogólne i gwarancja biura nowe.docx

Koszt pielgrzymki na osobę:

1100 PLN + 555 USD

Ta pielgrzymka dostępna jest w terminie:

24.04.2020 - 01.05.2020 r.

Informacje WAŻNE INFORMACJE

Koszty pielgrzymkowe:

 • Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi: 1100 zł + 555 USD
 • Uczestnik pielgrzymki: wypełnia zgłoszenie i wpłaca 1100 zł oraz wpłaca się przewodnikowi w Ziemi Św. 130 USD.

 

Organizator zapewnia: 

 • Przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.)
 • Wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje
 • Obsługę pilota
 • Przewodnika
 • Słuchawki
 • Bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim, obiad-ryba sw.Piotra  – ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.

 

Przeloty:

Godziny wylotów mogą ulec zmianie będą potwierdzone 30 dni przed planowanym terminem wyjazdu.

 

Orientacyjne ceny w dolarach: 

 • Woda - 1$,
 • Kawa - 3$,
 • Lunch kebab + kawa - 10$
 • Albumy ok. -10$,
 • Zdjęcie grupowe - 5$.

Plan Pielgrzymki CO I KIEDY?

Dzień I: 

Zbiórka pielgrzymów na lotnisku Krakow 24.4.2020 r. odlot do Tel Awiwu, wyjazd do Ain Karem – Sanktuarium nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela; Yad Vashem, Knesset, przejazd do hotelu w Betlejem – zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień II: 

Śniadanie; Pole Pasterzy, Betlejem i nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

Dzień III: 

Śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną – nawiedzenie m. in. Betfage - miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy, Górę Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster – Ojcze Nasz, Dominus Flevit – Pan zapłakał, Kościół grobu Matki Bożej, Ogrody Getsemani i Bazylika Agonii Jezusa, przejazd do Jerozolimy na Górę Syjon chrześcijański – Wieczernik, bazylika zaśnięcia NMP, Kościół św. Piotra – in Gallicantu, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

Dzień IV: 

Śniadanie; wyjazd do Betanii (wskrzeszenie Łazarza), pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Kelt; przejazd nad rzekę Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych; wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza) – Morze Martwe, pobyt z kąpielą, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

Dzień V: 

Śniadanie; wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży do autokaru, wyjazd na Górę Tabor – nawiedzenie Kościoła Przemienienia Pańskiego; rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim/obiad - ryba sw.Piotra/;wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabga – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb w Kafarnaum; przejazd do hotelu – zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień VI: 

Śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru; Nazaret – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Kościół Św. Józefa; wyjazd do Kany Galilejskiej – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, przejazd do Hajfy – nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz); zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej nad Morzem Śródziemnym z zachowanymi ruinami akweduktu z czasów rzymskich; przejazd do hotelu i obiadokolacja.

Dzień VII: 

Śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania i nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Via Dolarosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście do Grobu Pańskiego, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

Dzień VIII: 

Śniadanie; Kosciol Malej Arabki, Ściana Płaczu; Cardo, Jaffa – kosciol sv.Piotra, wyjazd na lotnisko do Tel Avivu; wylot i przylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

Inne pielgrzymki LOSOWE PIELGRZYMKI

PogodaW TELAVIV

Tel Awiw-Jafa
Pogoda
25°C
Niedziela

31°C 25°C
Poniedziałek

30°C 25°C
Wtorek

30°C 25°C
Środa

29°C 25°C
Czwartek

28°C 25°C
Piątek

28°C 25°C

Kursy Walut

Waluta Kupno Sprzedaż
CHF ▲ 4.1045 ▲ 4.1875
EUR ▲ 4.4109 ▲ 4.5001
GBP ▲ 4.8218 ▲ 4.9192
USD ▲ 3.7353 ▲ 3.8107