Pielgrzymka

Włochy

Wylot z Nowy sącz

Warunki ogólne i gwarancja biura nowe.docx Polityka Prywatności.doc

Koszt pielgrzymki na osobę:

1850 PLN

Ta pielgrzymka dostępna jest w terminie:

15.10.2021 - 23.10.2021 r.

Informacje WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe - Bar),
 • 6 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • Wyżywienie według programu
 • Opiekę pilota- przewodnika,
 • Kawę i herbatę podczas przejazdów,
 • Ubezpieczenie KL/NW
 • Opiekuna duchownego oraz Msze Święte

Cena nie zawiera:

 • Kosztów realizacji programu turystycznego: Biletów wstępu, Rejsów, Opłat wjazdowych do miast, taks klimatycznych, użyczenia zestawów TOUR-GUIDE:  40 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 510 PLN/os),
 • Napoi do kolacji,
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Plan Pielgrzymki CO I KIEDY?

DZIEŃ I
Wyjazd z Nowego Sącza godz. 17.00 (z innych miejscowości według rozkładu jazdy) przejazd tranzytowy do Włoch.


DZIEŃ II
Przerwa na toaletę poranną na terenie Włoch i przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Tortoreto, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ III
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd  w kierunku Manopello. Nawiedzenie Sanktuarium Św. Oblicza w którym znajduje się chusta Św. Weroniki. Msza Święta. Przejazd do Lanciano i nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego z VIII wieku. Przejazd do  miejscowości  Serracapriola  i nawiedzenie grobu Brata Mateusza wybitnego kaznodziei i egzorcysty z przełomu XVI i XVII wieku. Przejazd do San Giovanni Rotondo zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja  i nocleg.


DZIEŃ IV
Śniadanie pobyt w mieście Św. Ojca Pio. Zwiedzanie antycznego kościółka  (Msza Święta) muzeum Ojca Pio, Kościół Matki Bożej Łaskawej, Bazylika, grób Św. Ojca Pio. Czas wolny na prywatne modlitwy, zakup dewocjonalii i pamiątek. Droga Krzyżowa. Przejazd na wzgórze Monte San Angelo. Nawiedzenie wykutego w skale Sanktuarium Św. Michała Archanioła. Czas wolny na modlitwę.  Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pietrelciny rodzinnego miasta Św. Ojca Pio. Zwiedzanie miejsc  związanych z życiem Swiętego. Przejazd do Neapolu. Nawiedzenie kościoła w którym jest pochowany Ojciec Dolindo (Msza Święta) Nastepnie zwiedzanie katedry w Neapolu z Grobem Św. Januarego. Objazd centrum miasta- Teatro San Carlo-Piazza Plebiscito-Port-Margelina.
Przejazd w kierunku Rzymu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VI
Śniadanie przejazd do centrum Wiecznego Miasta i zwiedzanie. W programie : Bazyliki Papieskie- Lateran, Santa Maria Maggiore, Święty Paweł za Murami (Msza Święta). Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa).  Sanktuarium  3 fontann z miejscem męczeńskiej śmierci  Św. Pawła. Spacer podczas którego zobaczymy  z zewnątrz Koloseum,  Forum Romanum, Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VII
Pakowanie bagaży wczesne śniadanie. Przejazd na Watykan –Msza Święta  przy grobie Św. Jana Pawła II. Następnie zwiedzanie całej Bazyliki Św. Piotra wraz z place. Następnie czas wolny na zakup pamiątek.  W godzinach południowych wyjazd z Rzymu i przejazd do Casci. Zwiedzanie Sanktuarium i grobu Św. Rity. Przejazd  w okolice Asyżu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ VIII
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka (Msza Święta) . Przejazd do Padwy . Zwiedzanie słynnego Prato della Vale oraz Bazyliki św. Antoniego. W godzinach wieczornych wyjazd w droge powrotną.


DZIEŃ IX

Przyjazd do Nowego Sącza  w godzinach przedpołudniowych i zakończenie pielgrzymki.

Inne pielgrzymki LOSOWE PIELGRZYMKI

PogodaW TELAVIV

Tel Aviv
Pogoda
26°C
Czwartek

31°C 26°C
Piątek

31°C 26°C
Sobota

32°C 26°C
Niedziela

33°C 27°C
Poniedziałek

33°C 27°C

Kursy Walut

Waluta Kupno Sprzedaż
CHF
EUR
GBP
USD