Pielgrzymka

Włochy-Francja

Wylot z Nowy sącz

Polityka Prywatności.doc Ubezpieczenie klient.docx WarunkiOgólne i gwarancja biura podróży TRINITY-Pl Sp. z o.o..docx

Koszt pielgrzymki na osobę:

1250 PLN + 610 EURO

Ta pielgrzymka dostępna jest w terminie:

24.04.2022 - 07.05.2022 r.

Informacje WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera

Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, Klimatyzacja, DVD), 12 noclegów w hotelach **/*** w pokojach 2,-3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, opiekę pilota- przewodnika na całej trasie, ubezpieczenie KL/NNW, bilety wstępu do Katedry Leon,

Cena nie zawiera:

  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie, napoi do obiadokolacji, dopłaty do pokoju 1-osobowego.

Uwagi:

W każdym dniu Msza Święta

Plan Pielgrzymki CO I KIEDY?

I DZIEŃ:

Wyjazd z Nowego Sącza o godzinie 00:10. Przejazd do Austrii. Zwiedzenie sanktuarium w Mariazell (Msza Święta). Przejazd do hotelu w okolicach Werony. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Spiazzi i przejazd do Sanktuarium Madonna Della Corona. Sanktuarium zawieszone jest niezwykle malowniczo na wysokości 774 metrów nad poziomem morza. U jego stóp ciągnie się równie malownicza dolina Adygi. Dolina i zbocze Monte Baldo, na którym wzniesiono to niezwykłe miejsce, otoczone są koroną górskich wierzchołków. Nawiedzenie Sanktuarium i Msza Święta. Przejazd do miejscowości Sirmione położonej nad Jeziorem Garda. Znajdują są tutaj najbardziej prestiżowe hotele nad całym jeziorem, posiadające własne baseny termalne. Historyczne centrum oddzielone jest od reszty cypla fosą, która biegnie dookoła zamku. Na starówkę wchodzi się przez historyczną bramę zamku Scaligerich, wzniesionego w XIII w. Po przekroczeniu bramy miasta czeka gąszcz wąskich uliczek, a urokliwe centrum z każdej strony otoczone jest wodą. Przejazd do hotelu w okolicach Turynu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ:

Wczesne śniadanie i przejazd na La Salette, nawiedzenie sanktuarium. Następnie przejazd w okolice Barcelony. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

IV DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Barcelony– krótkie zwiedzanie stolicy Katalonii, w której tworzył swe dzieła niepowtarzalny artysta – Gaudi i zwiedzanie: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedrą św. Eulalii, Pałac Królewski. Następnie przejazd do Montserrat, miejsca gdzie czczona jest niewielka figurka Madonny, nazwana La Morenta. Przejazd do Saragossy i nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pilar. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg

V DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Toledo. Spacer po Starym Mieście wokół najpiękniejszych zabytków: Biała Synagoga z 1180r, późnogotycki Klasztor Franciszkanów, Św. Jana od Królów, zwiedzanie gotyckiej katedry – najważniejszej świątyni hiszpańskiego Kościoła i miejsca spoczynku większości królów Kastylii. Kościół Santo Tome – ze słynnym obrazem El Greca- Pogrzeb Hrabiego Orgaza. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowane. Obiadokolacja. Nocleg.

VI DZIEŃ:

Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie. Zwiedzanie bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny (w koronie znajduje się kula podarowana przez Ojca Świętego JP II), Obiadokolacja, udział w procesji i nocleg.

VII DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Droga krzyżowa, zwiedzanie miejsc związanych z życiem dzieci (wioska Aljustrel).Przejazd do Porto. Krótkie zwiedzanie miasta. Następnie przejazd w okolice Bragi, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

VIII DZIEŃ:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Sameiro. Następnie zwiedzanie malowniczego Sanktuarium Bom Jesus do Monte w Bradze. Przejazd  do Santiago de Compostela. Nawiedzenie bazyliki z relikwiami św. Jakuba Apostoła. Przejazd do hotelu w okolicach Ponferady. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

IX DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Leon – Katedra Santa Maria de la Regla. Następnie przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

X DZIEŃ:

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Lourdes– Grota Massabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Bernadetty. Czas wolny na indywidualną modlitwę. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornej procesji z lampionami. Nocleg.

XI DZIEŃ:

Wczesne śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Avignon. Zwiedzanie miasta, które zasłynęło, jako Stolica Papieska w XVI w. Krótki spacer: Pałac Papieski, Pont Saint-Bénézet. Przejazd do hotelu w okolicy San Remo na terytorium Włoch. Zakwaterowanie, Obiadokolacja i nocleg.

XII DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do San Remo – najsłynniejszego kurortu nad Morzem Liguryjskim, znanego z festiwali, kasyna gry i targów kwiatowych. Spacer po Corso dell’Imperatrice z egzotycznymi palmami i zwiedzanie La Pigna – malowniczego średniowiecznego starego miasta. Następnie przejazd do hotelu w regionie Veneto. Zakwaterowanie.

XIII DZIEŃ:

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku Polski. Po drodze przejazd do miejscowości Ossiach – zwiedzenie klasztoru i miejsca pobytu króla Bolesława Śmiałego i jego grób. Powrót do Nowego Sącza w późnych godzinach nocnych.

Uwagi: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności realizacji programu turystycznego. Organizator zastrzega sobie prawo do niepełnej realizacji w/w programu z przyczyn od niego niezależnych (tj. remont obiektu, strajk, przerwa w działalności, zmiana godzin lub dni funkcjonowania oraz innych przypadków losowych) uniemożliwiających wizytę w danym obiekcie, a o zaistnieniu  których nie posiadał wiedzy w dniu przygotowywania w/w programu. Wstępy do obiektów sakralnych możliwe będą wyłącznie w przypadku, kiedy nie będą odbywać się nabożeństwa.

 

 

Inne pielgrzymki LOSOWE PIELGRZYMKI

PogodaW TELAVIV

Tel Aviv
Pogoda
26°C
Wtorek

30°C 26°C
Środa

30°C 25°C
Czwartek

30°C 25°C
Piątek

31°C 25°C
Sobota

31°C 25°C

Kursy Walut

Waluta Kupno Sprzedaż
Brak danych o aktualnych kursach!