Pielgrzymka

Włochy

Wylot z Nowy sącz

Polityka Prywatności.doc Warunki ogólne i gwarancja biura nowe.docx

Koszt pielgrzymki na osobę:

1490 PLN

Ta pielgrzymka dostępna jest w terminie:

01.10.2021 - 07.10.2021 r.

Informacje WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera:

  • Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja),
  • 4 noclegi w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
  • Wyżywienie wg programu,
  • Opiekę pilota przewodnika,
  • Kawę oraz herbatę podczas przejazdów.
  • Ubezpieczenie (NW, KL).

Cena nie zawiera:

  • Opłat wjazdowych do miast, biletów kolejowych, wstępu do Parku Narodowego (UNESCO), taks klimatycznych oraz zestawów TOUR-GUIDE: 60 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 250 PLN/os),
  • Napoi do kolacji,
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 

Plan Pielgrzymki CO I KIEDY?

DZIEŃ I (01.10.2021) 
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 19:00 (z pozostałych miast wg. rozkładu jazdy). Przejazd do Włoch.

 

DZIEŃ II (02.10.2021) 
Przerwa na poranną toaletę. Przejazd przez terytorium Włoch. Następnie przejazd do Bolonii. Spacer po mieście: katedra św. Petroniusza, Piazza Maggiore, stara siedziba Uniwersytetu Bolońskiego, kościół św. Dominika, słynne Krzywe Wieże. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ III (03.10.2021) 
Śniadanie. Przejazd do Lukki i zwiedzanie historycznego centrum, otoczonego renesansowymi murami oraz sanktuarium św. Gemmy Galgani. Przejazd do Borgo a Mozzano- miejscowości, która słynie ze swego mostu – Św. Magdaleny (St. Maddalena) – powszechnie znanym jako Most Diabła – Ponte del Diavolo- oficjalnie datowany na 1322 r. Kolejno przejazd do San Pietro Al Grado i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra znajdującej się w miejscu, gdzie według tradycji św. Piotr zszedł na ląd w drodze z Antiochii do Rzymu. Spacer po wybrzeżu morza tyreńskiego. Przejazd do Pizy . Spacer po placu Cudów ze słynną Krzywą Wieżą, katedrą i Baptysterium. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ IV (04.10.2021) 
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. przejazd i zwiedzanie Cinque Terre. Przejazd do La Spezi, następnie przejazd pociągiem do miejscowości Monterosso al mare. Piesza wycieczka po przepięknych klifach wybrzeża morza Liguryjskiego do miejscowości Vernazza i spacer po malowniczym miasteczku ( spacer ok. 3 godzin, uwaga obuwie sportowe lub trekkingowe), przejazd pociągiem do La Spezi i powrot do autokaru i przejazd do Portovenere. Czas wolny na spacer po urokliwym miasteczku położonym na wybrzeżu. Przejazd w okolice San Remo , zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ V (05.10.2021) 
Śniadanie i przejazd do miejscowości Cannes na terenie Francji. Spacer po cudownym miasteczku słynącym z festiwali filmowych położonym na słynnej Costa Azurra. Następnie przejazd do księstwa Monaco jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1,9 km². Zwiedzanie Monaco: Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, w tym Gracji Patrycji i Rainiera III. Zwiedzanie Monte Carlo. Czas wolny w najbardziej znanym miejscu spotkań w Księstwie, w samym sercu Monte Carlo, tuż przy najsławniejszej budowli miasta – wspaniałym Grand Casino. Przejazd do San Remo i spacer po słynnym mieście festiwali muzyki włoskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ VI (06.10.2021) 
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Genui. Spacer po mieście: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Czas wolny na posiłek ( we własnym zakresie) Wyjazd w drogę powrotną.

 

DZIEŃ VII (07.10.2021)
Przyjazd do Nowego Sącza i zakończenie wycieczki w godzinach południowych.

Inne pielgrzymki LOSOWE PIELGRZYMKI

PogodaW TELAVIV

Tel Aviv
Pogoda
27°C
Środa

29°C 27°C
Czwartek

31°C 26°C
Piątek

31°C 26°C
Sobota

32°C 26°C
Niedziela

32°C 26°C
Poniedziałek

33°C 27°C

Kursy Walut

Waluta Kupno Sprzedaż
CHF
EUR
GBP
USD