CENA: 900 zł i 555 usd
Pielgrzymka 8-dniowa
 w terminie:

Izrael 10.02.18

                                   

 

Pielgrzymka do Ziemi Świętej            TERMIN: 10.02 –17.02.2018

                                           wylot z Rzeszowa

 

1 dzień; zbiórka pielgrzymów na lotnisku 10.02.2018 r. , odlot do Tel Awiwu ; Przejazd do hotelu w Betlejem –zakwaterowanie i obiadokolacja.      2 dzień; śniadanie; wyjazd do Betanii (wskrzeszenie Łazarza) Msza Św.; przejazd nad rzekę Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych; wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza) – Morze Martwe, pobyt z kąpielą, pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Kelt; powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

3 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną – nawiedzenie m. in. Betfage - miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy (Msza św.), Górę Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster – Ojcze Nasz, Dominus Flevit – Pan zapłakał, Kościół grobu Matki Bożej, Ogrody Getsemani i Bazylika Agonii Jezusa, Ściana Płaczu; Muzeum Holokaustu – Yad Vashem, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

4 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania (Msza św.) i nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Via Dolarosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście do Grobu Pańskiego, przejazd na Górę Syjon chrześcijański – Wieczernik, bazylika zaśnięcia NMP, Kościół św. Piotra – in Gallicantu, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

5 dzień; śniadanie; wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży do autokaru, wyjazd na Górę Tabor – nawiedzenie Kościoła Przemienienia Pańskiego (Msza św.); rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim/obiad - ryba sw.Piotra/;wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabga – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb w Kafarnaum; przejazd do hotelu – zakwaterowanie i obiadokolacja.

6 dzień; śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru; Nazaret – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Msza św., Kościół Św. Józefa; wyjazd do Kany Galilejskiej – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, przejazd do Hajfy – nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz);  zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej nad Morzem Śródziemnym z zachowanymi ruinami akweduktu z czasów rzymskich; przejazd do hotelu i obiadokolacja.

7 dzień; śniadanie; wyjazd do Ain Karem – Sanktuarium nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela (Msza Święta); kosciol Malej Arabky, Pole Pasterzy, Betlejem i nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

8 dzień; śniadanie; wyjazd na lotnisko do Tel Avivu; wylot i przylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

 

Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi: 900 zł + 555 USD

oraz w Ziemi Św. wpłaca przewodnikowi 130 USD.

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki – bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim + ryba sw.Piotra – ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.

 

PRZELOTY samolotem

 - wylot z Rzeszowa godz:13:05, lądowanie w Tel Avivie godz. 17:45

- wylot z Tel Avivu dnia 17.02.2018 godz. 09.00, lądowanie w Krakowie godz. 11:55

6H5616         2018-02-10       RZE     13:05     17:45     TLV      

6H5619         2018-02-17       TLV     09:00     11:55     KRK

 

 Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki  z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

 Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzebymały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle–klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, woreczek na dokumenty i pieniądze, notes i długopis, aparat + filmy, lornetkę, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie zakrywający ramiona i kolana, panowie długie spodnie).


Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne.
Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *