Fatima

CENA: 1.250 zł i 390 euro
Pielgrzymka 13-dniowa
 w terminie: 07-19.05.2017

                                    PIELGRZYMKA   DO FATIMY, LOURDES, LA SALETTE   

 termin:   07 –19 maja 2017

1 dzień / 07.05.2017 : godz. 5.00 zbiórka uczestników przy Parafii Katedralnej w Rzeszowie, pakowanie bagaży; wyjazd do Azzano Decimo; zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży, śniadanie i wyjazd do Mediolanu – zwiedzanie katedry     i miasta; przejazd do hotelu ok. Sanremo -  zakwaterowanie i obiadokolacja.

3 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży, śniadanie, wyjazd do Lloret de Mar – zakwaterowanie   w hotelu i odpoczynek nad Morzem do obiadokolacji.

4 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży do autokaru i śniadanie; przejazd na zwiedzanie Barcelony: spacer od pomnika Columba przez plac Ramblas do gotyckiej katedry Santa Maria del Mar z XV w., Sagrada Familia – kościół św. Rodziny; wyjazd do Montserrat; nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej (Czarnulki); przejazd do hotelu ok. Saragosy; zakwaterowanie
i obiadokolacja.

5 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży do autokaru i śniadanie; wyjazd do Saragosy i nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pilar; przejazd do Madrytu, zwiedzanie Katedry i Pałacu Królewskiego (z zewnątrz) oraz Starego Miasta; wyjazd do Talavery – zakwaterowanie i obiadokolacja.

 6 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży do autokaru i śniadanie; wyjazd do Lizbony, zwiedzanie  miejsc związanych ze św. Antonim;przejazd do Belem –  zobaczenie Klasztoru Hieronimitów
i Pałacu Królewskiego (obecnie siedziba prezydenta); wyjazd do Fatimy; zakwaterowanie
i obiadokolacja; o godz. 21.30 uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym i Procesji Maryjnej
z lampionami.

7 dzień: godz. 7.00 śniadanie; wyjście na zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem, Loca Do Anjo (miejsce gdzie dzieciom objawił się Anioł), domy rodzinne pastuszków, Msza Święta
o godz. 11.00 w 100 rocznicę objawień pod przewodnictwem Biskupów z całego świata, Sanktuarium gdzie są pochowane dzieci; obiadokolacja o godz. 19.00; o godz. 21.30 uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym i Procesji Maryjnej z lampionami.

8 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży do autokaru i śniadanie; wyjazd do Bragi religijnej stolicy Portugalii – zwiedzanie kompleksu kościelnego Bom Jezus; przejazd do Santiago de Compostela, zwiedzanie Bazyliki św. Jakuba Apostoła. Jest to jeden z ważniejszych ośrodków pielgrzymkowych chrześcijan obok Jerozolimy i Rzymu; przejazd do hotelu – zakwaterowanie
i obiadokolacja.      

9 dzień: godz. 6.00 Msza św., pakowanie bagaży do autokaru, śniadanie; wyjazd do Lourdes – zakwaterowanie i obiadokolacja. O godz. 21.00 nabożeństwo różańcowe i Procesja Maryjna
z lampionami.              

10 dzień: godz. 7.30 śniadanie; wyjście na zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem, przejście i modlitwa w Grocie gdzie ukazała się Matka Boża Bernardecie, Droga Krzyżowa, Msza Święta, możliwość zanurzenia w basenach, nawiedzenie domu św. Bernadety i czas wolny, 19.00 obiadokolacja, 21.00 nabożeństwo różańcowe i Procesja Maryjna z lampionami.

11 dzień: godz. 6.00 pakowanie bagaży do autokaru, śniadanie,wyjazd do Carcassonne – zwiedzanie średniowiecznego miasteczka z wspaniale zachowanymi murami obronnymi; wyjazd do La Salette – zakwaterowanie – Msza  Święta, obiadokolacja, o godz. 21.00 procesja różańcowa z lampionami.

12 dzień: godz. 8.00, śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru, Droga Krzyżowa, Msza Święta, czas wolny do godz. 15.00,  wyjazd do Rzeszowa, przejazd nocny.         

13 dzień: przyjazd  do Rzeszowa i zakończenie pielgrzymki ok. godz. 18.00.

Koszt 13-dniowej pielgrzymki wynosi: 1.250 zł i 385 euro     

Cena obliczona przy grupie min 42 osób,

przy grupie poniżej 42 osób cena ulegnie ponownej kalkulacji

 

Organizator zapewnia: autokar Lux z klimatyzacją, video, wc, barkiem (kawa i herbata gratis), noclegi w hotelach klasy turystycznej (pokoje z łazienkami 2, 3 os., bez klimatyzacji); wyżywienie 2 razy dziennie, śniadania i obiadokolacje; obsługę pilota na całej trasie (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe) – Msza Św. (codziennie)

 Ubezpieczenie AXA obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje zdarzeń zawinionych umyślnie.       

Zachęcamy we własnym zakresie do ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej  z przyczyn niezależnych / losowych od uczestnika – kontakt AXA Towarzystwo Ubezpieczeń 
i Reasekuracji S.A. beata.gaweda@axa.pl; tel. +48 12 376 97 10; kom. + 48 662 190 749; fax. + 48 12 376 97 06

 

Uwaga! Porady medyczne w cenie do 50 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela. 

 -  musi posiadać ważny i niezniszczony dokument tożsamości

-  15 euro na bilety wstępu

-  odpowiada za szkody wyrządzone z własnej winy podczas pielgrzymki

-  zobowiązany jest do przestrzegania punktualności i zaleceń pilota.

 

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki  z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

 Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzebymały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle–klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, woreczek na dokumenty i pieniądze, notes i długopis, aparat + filmy, lornetkę, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie zakrywający ramiona i kolana, panowie długie spodnie).


Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne.
Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *