Promocja Izrael grudzień

Promocja Izrael grudzień 2018

CENA: 2600 zł
Pielgrzymka 8-dniowa
 w terminie: 07-14.12.2018; 10-17.12.2018
wylot z Krakowa 

Promocja Izrael grudzien 2018

 

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

             wylot z Krakowa

      Terminy: 07-14.12.2018; 10-17.12.2018                     

 Program: 

  1. dzień TEL AWIW

- zbiórka pielgrzymów na lotnisku w Krakowie, odlot do Tel Awiwu. Przejazd do hotelu w Betlejem –zakwaterowanie i obiadokolacja.

     2. dzień BETANIA – JORDAN – JERYCHO – WADI QELT

- śniadanie; wyjazd do Betanii (wskrzeszenie Łazarza) Msza Św.; przejazd nad rzekę Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych; wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza) – przejazd nad Morze Martwe, pobyt z kąpielą, pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Qelt; powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

  1. dzień JEROZOLIMA – KOŚCIÓŁ GROBU MATKI BOŻEJ – BAZYLIKA AGONII JEZUSA

- śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną – nawiedzenie m. in. Betfage - miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy (Msza św.), Górę Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster – Ojcze Nasz, Dominus Flevit – Pan zapłakał, Kościół grobu Matki Bożej, Ogrody Getsemani i Bazylika Agonii Jezusa, Ściana Płaczu; przejazd na Górę Syjon, chrześcijański – Wieczernik, bazylika zaśnięcia NMP, Kościół św. Piotra – in Gallicantu, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

  1. dzień BAZYLIKA BOŻEGO GROBU – VIA DOLOROSA

- śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania (Msza św.) i nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Via Dolorosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście do Grobu Pańskiego, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

  1. dzień GORA TABOR – JEZIORO GALILEJSKE

- śniadanie; wyjazd na Górę Tabor – nawiedzenie Kościoła Przemienienia Pańskiego (Msza św.); wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabgha – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb, Kafarnaum; rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim; przejazd do hotelu – zakwaterowanie i obiadokolacja.

  1. dzień KANA GALILEJSKA – BAZYLIKA ZWIASTOWANIA - HAJFA

- śniadanie, wyjazd do Kany Galilejskiej – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, przejazd do Nazaretu – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Msza św., Kościół Św. Józefa; przejazd do Hajfy – nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz);  wyjazd na zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej nad Morzem Śródziemnym

z zachowanymi ruinami akweduktu z czasów rzymskich; przejazd do hotelu i obiadokolacja.

  1. dzień BETLEJEM – AIN KAREM

- śniadanie; Betlejem i nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej, Pole Pasterzy, Cremisan, Muzeum Holokaustu – Yad Vashem, przejazd do Ain Karem – Sanktuarium nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela (Msza Święta); powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

  1. dzień TEL AWIW

- śniadanie; wyjazd na lotnisko do Tel Avivu; wylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

Przewodnik zastrzega sobie możliwość zmian w kolejności zwiedzania.

                  Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi : 2600 PLN

+130 USD platne u przewodnika w Izraelu na wstempy a napiwki

 

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki – bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim, obiad-ryba św.Piotra  – ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.

 

 Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki  z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

 Radzimy zabrać ze sobą na pielgrzymkę: lekarstwa na własne potrzebymały zagłówek, ręcznik, wygodne buty, pantofle–klapki, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, parasol, woreczek na dokumenty i pieniądze, notes i długopis, aparat + filmy, lornetkę, ubiór stosowny do wejścia do kościoła (panie zakrywający ramiona i kolana, panowie długie spodnie).


Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne.
Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *