Ziemia Święta 27.10-02.11.2018

CENA: 700 PLN+455 USD
Pielgrzymka 6-dniowa 
 termin 27.10-02-11.2018r.

 

 

 

 Pielgrzymka do Ziemi Świętej 

  TERMIN: 27.10 –2.11.2018

  6 dni- wylot z Rzeszowa

 

1 dzień; zbiórka pielgrzymów na lotnisku   27.10.2018 r. , odlot do Tel Awiwu o godz 15.00; wyjazd do Betlejem, nawiedzenie Bazyliki Narodzenia; przejazd do hotelu, zakwarterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień; śniadanie; Ein Karem, Knesset, nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej; Pole Pasterzy (Msza Święta), obiadokolacja i nocleg.

3 dzień; śniadanie; wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania i nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Via Dolarosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście do Grobu Pańskiego, przejazd na Górę Syjon chrześcijański – Wieczernik, Ściana Płaczu, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

4 dzień; śniadanie; przejazd do Hajfy – nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz);  Nazaret – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Msza św., Kościół Św. Józefa; wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabga – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb w Kafarnaum; rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim; przejazd do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

5 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną – nawiedzenie m. in. Betfage - miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy (Msza św.), Kościół Pater Noster – Ojcze Nasz, Dominus Flevit – Pan zapłakał, Kościół grobu Matki Bożej, Ogrody Getsemani i Bazylika Agonii Jezusa, wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza) – Morze Martwe, pobyt z kąpielą, przejazd do hotelu i obiadokolacja.

6 dzień; wyjazd na lotnisko do Tel Avivu; wylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

 

Koszt 6 - dniowej pielgrzymki wynosi: 700 zł + 455 USD

oraz wpłaca się przewodnikowi w Ziemi Św. 100 USD.

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki – bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim– ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.

 

    Oferta dla min. 50os., cena nieobejmuje dojazdu z Krakowa.