Ziemia Święta 04.11.2019 z Krakowa

CENA: 1100 PLN + 555 usd
Pielgrzymka 8-dniowa 
 termin 04.11-11.11.2019 r.

                                        Pielgrzymka do Ziemi Świętej           

 

                            TERMIN: 4 –11.11.2019 wylot z Krakowa

                                                    

 

1 dzień; zbiórka pielgrzymów na lotnisku Krakow 4.11.2019 r. , odlot do Tel Awiwu ; Przejazd do hotelu w Betlejem –zakwaterowanie i obiadokolacja.
2 dzień; śniadanie; wyjazd do Betanii (wskrzeszenie Łazarza), pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Kelt; przejazd nad rzekę Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych; wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza) – Morze Martwe, pobyt z kąpielą, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

3 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną – nawiedzenie m. in. Betfage - miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy, Górę Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster – Ojcze Nasz, Dominus Flevit – Pan zapłakał, Kościół grobu Matki Bożej, Ogrody Getsemani i Bazylika Agonii Jezusa, Ściana Płaczu; wyjazd do Ain Karem – Sanktuarium nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela; powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

4 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła
św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania i nabożeństwo Drogi Krzyżowej
na Via Dolarosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście
do Grobu Pańskiego, przejazd na Górę Syjon chrześcijański – Wieczernik, bazylika zaśnięcia NMP, Kościół św. Piotra – in Gallicantu, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

5 dzień; śniadanie; wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży do autokaru, wyjazd na Górę Tabor – nawiedzenie Kościoła Przemienienia Pańskiego; rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim/obiad - ryba sw.Piotra/;wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabga – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb w Kafarnaum; przejazd do hotelu – zakwaterowanie i obiadokolacja.

6 dzień; śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru; Nazaret – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Kościół Św. Józefa; wyjazd do Kany Galilejskiej – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, przejazd do Hajfy – nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz);  zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej nad Morzem Śródziemnym z zachowanymi ruinami akweduktu z czasów rzymskich; przejazd do hotelu i obiadokolacja.

7 dzień; śniadanie; Pole Pasterzy, Betlejem i nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

8 dzień; śniadanie; wyjazd na lotnisko do Tel Avivu; wylot i przylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

Transfer autokarowy do Rzeszowa możliwy dla chętnych płatny dodatkowo 50 zł/os.

 

Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi: 1100 zł + 555 USD

Uczestnik pielgrzymki: wypełnia zgłoszenie i wpłaca 1100 zł.

oraz wpłaca się przewodnikowi w Ziemi Św. 130 USD.

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki – bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim + ryba sw.Piotra – ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.

 

04 NOV KRK 10:20 TLV 14:45

11 NOV TLV 06:30 KRK 09:15