Ziemia Święta z Rzeszowa

Cel : Izrael  z Rzeszowa
    CENA:  1100 PLN +530 USD  
Pielgrzymka 8-dniowa
termin: 11-17 luty 2019

Program pielgrzymki IZRAEL + parki narodowe

Termin: 11.2-17.2.2019 wylot z Rzeszowa

Dzień 1.

Wylot z Rzeszowa, przelot do Izraela do Tel Aviv/Jerozolima/Betlejem. Betlejem: Bazylika Narodzenia Pańskiego, Pole Pasterzy (msza św.), Przejazd do hotelu w Betlejem, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień 2.

Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy: wyjazd na Górę Oliwną, panorama Jerozolimy, kościół Ojcze Nasz i Wniebowstąpienia, kościół Dominus Flevit, Getsemani: Ogród Oliwny, Grota Zdrady, kościół Grobu Matki Bożej, Dolina Jozafata, Ściana Płaczu. Przejazd do nowożytnej części Jerozolimy: Menora, Kneset (parlament), Yad Vashem. Przejazd na obiadokolację i nocleg w Betlejem.

Dzień 3.

Po śniadaniu Pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Kelt. Jerycho (msza św.), Betania - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Masada (twierdza Judzka), Qumran, Qalya- kąpiel w Morzu Martwym,. Przejazd na obiadokolację do Betlejem. Nocleg w Betlejem.

Dzień 4.

Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy: kościół św. Anny, sadzawka Betesda Antonia, stacje Drogi Krzyżowej, Bazylika Grobu Pańskiego, Grota Zmartwychwstania (msza św. w bazylice). Cardo, Góra Syjon, Wieczernik, Grób Dawida, kościół Zaśnięcia MB. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień 5.

Śniadanie. Ein Karem, Latrun, Przejazd do Cezarei Nadmorskiej (amfiteatr, hipodrom, ruiny miasta, akwedukt). Haifa - Góra Karmel (msza św.), ogrody Bahaistów. Zakwaterowanie w hotelu w Nazarete, obiadokolacja i nocleg w Nazaret.

Dzień 6.

Śniadanie. Zwiedzanie Galileii, Góra Tabor. Kafarnaum (dom rodzinny św. Piotra, kościół prymatu św. Piotra), Tabga (cud rozmnożenia chleba), Góra Błogosławieństw (msza św.), rejs po jeziorze Galilejskim (zjedzenie ryby św. Piotra). Tyberiada- kościół św. Piotra. Obiadokolacja i nocleg w Nazaret.

Dzień 7.

Po śniadaniu Nazaret, Bazylika Zwiastowania (msza św.). Kana Galilejska. Jaffa: dom św.Piotra. Transfer na lotnisko w Tel Avivie. Wylot do Rzeszowa.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Po 11 Feb LO 169 Rzeszow Jasionka Tel Aviv-Yafo TLV 06:10 10:50
Ne 17 Feb LO 170 Tel Aviv-Yafo TLV Rzeszow Jasionka 20:50 23:40

 

Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi: 1100 zł + 530 USD.

Uczestnik pielgrzymki: wypełnia zgłoszenie i wpłaca 1100 zł.

530 USD płatne do 30 dni przed wylotem

przewodnikowi w Ziemi Św. wpłaca sie po 165 USD na wstępy

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki   – bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Masada, Qumran, Cesarea Maritima, taksówka Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim + ryba sw.Piotra – ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.