Targi 2016

W dniach 18-21 lutego 2016 r. Biuro Podróży TRINITY-SK uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Pradze HOLIDEY WORD 2016 PRAGUE .
Jedne z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbyły się w PRADZIE.
Biuro podróży TRINITY wystawiało się razem z biurem 1st prilgrimagr tours z Betlejem , na stoisku Ministerstwa Turystyki Palestyny jako lokalny touroperator. Biuro mogło zaprezentować swoje oferty sprzedaży, nawiązać kontakty handlowe z podmiotami turystycznymi z całego świata, mogło sprzedawać swoje produkty i usługi przedstawicielom sektora turystyki biznesowej, jak i odbiorcom indywidualnym.
Na odwiedzających czekały oferty m.in: biur podróży, regionów turystycznych, instytucji turystycznych, organizacji turystycznych, atrakcji turystycznych, hoteli i uzdrowisk oraz wielu innych firm działających w branży. Ich stoiska odwiedzali tysiące mieszkańców Pragi oraz zainteresowanych z całych Czech i nie tylko.
Trwająca cztery dni impreza zgromadziła rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki.
W targach uczestniczyły całe rodziny – rodzice przyjrzeć się ofercie turystycznej, a na dzieci czekała strefa atrakcji, a w niej m.in. zabawy, konkursy, warsztaty. Każdy z pewnością znalazł coś interesującego dla siebie.

Pozostałe odbyte Targi...