Izrael+Jordania 20-27.10.2018

Izrael +Jordania

CENA: 3200 PLN
Pielgrzymka 8-dniowa 
w terminie:20-27.10.2018
wylot z Rzeszowa

 

IZRAEL - JORDANIA

Termin: 20.10-27.10.2018 wylot Rzeszow

 

1 DZIEŃ: Wylot do Tel Awiwu o godz12,00,. Przylot do Tel Awiwu, Przejazd do hotelu w Galilei.

2 DZIEŃ: GÓRA TABOR – KAFARNAUM – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – TABGA

Śniadanie. Góra Tabor – Góra Przemienienia. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Kana Galilejska. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: NAZARET – JERASH - AMMAN

Śniadanie. Nazaret – miejsce dzieciństwa Jezusa ,wizyta w Kościele Zwiastowania. Przejazd na przejście graniczne Izrael/Jordania. Wyjazd do Jerash, zwanego „Pompejami Wschodu”: owalne forum, dwa teatry, hipodrom, łuk triumfalny oraz ruiny kilkunastu kościołów z czasów Bizancjum, z pięknymi mozaikami podłogowymi. Obiadokolacja i nocleg w Petrze.

4 DZIEŃ: PETRA– MADABA

Śniadanie. Zwiedzanie Petry – „różowego miasta Nabatejczyków”: Skarbiec, amfiteatr, Grobowce Królewskie. Przejazd do Madaby – słynącej z niezwykłych mozaik z czasów bizantyjskich, w tym pochodzącej z VI w. n.e. mapy Palestyny i Dolnego Egiptu w kościele św. Jerzego. Obiadokolacja i nocleg w Ammanie.

5 DZIEŃ: GÓRA NEBO - MORZE MARTWE - JERICHO

Śniadanie. Wizyta na Górze Nebo Przejazd na granicę z Izraelem. Kapiel Morze Martwe. Jericho. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

6 DZIEŃ: JEROZOLIMA

Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: wizyta w Kościele św. Anny, przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa), Bazylika Grobu Bożego, przejście na Górę Syjon do Opactwa Zaśnięcia i Wieczernika, a następnie pod Ścianę Płaczu. Obiadokolacja. Nocleg.

7 DZIEŃ: JEROZOLIMA - BETLEJEM

Śniadanie. Przejazd na Górę Oliwną: Kościół Pater Noster, miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Dominus Flevit, Ogród Getsemani i Kościół Wszystkich Narodów. Zwiedzanie Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i Grocie św. Hieronima. Następnie przejazd na Pole Pasterzy. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

8 DZIEŃ: AIN KAREM

Śniadanie. Przejazd przez zachodnią część miasta, aby odwiedzić Ain Karem – kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Przejazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski o godz. 15.00 do Rzeszowa

 

Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi: 3200Zł

oraz wpłaca się przewodnikowi w Ziemi Św. 200 USD.

 

Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki   – bilety wstępu Izrael: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, taxi Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim + ryba sw.Piotra – bilety wstempu Jordania, taxa graniczna,ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.

 

Godziny wylotów podane będą 30 dni przed planowanym terminem wyjazdu.

 

Numer konta:
Bank PEKAO no. 77 1240 4751 1111 0010 6256 8347 w PLN
Bank PEKAO no. 42 1240 4751 1787 0010 6256 8448 w USD