Izrael z Krakowa 28.04.2020

img_9_ziemia_swieta

CENA: 1100 PLN+555usd

                                                                                                                                                                      Pielgrzymka 8-dniowa
w terminie:28.04-05.05.2020

Pielgrzymka do Ziemi Świętej weekend majowy

TERMIN: 28.4. – 5.5.2020 wylot z Krakowa

1 dzień; zbiórka pielgrzymów na lotnisku Krakow 27.4.2020 r. O 22:50 godz., odlot do Tel Awiwu 28.4 o 00:50; wyjazd do Ain Karem – Sanktuarium nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela; Yad Vashem, Knesset, przejazd do hotelu w Betlejem – zakwaterowanie i obiadokolacja.
2 dzień; śniadanie; Pole Pasterzy, Betlejem i nawiedzenie Bazyliki Narodzenia oraz Groty Mlecznej, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.
3 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy na Górę Oliwną – nawiedzenie m. in. Betfage - miejsce wjazdu Jezusa do Jerozolimy, Górę Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster – Ojcze Nasz, Dominus Flevit – Pan zapłakał, Kościół grobu Matki Bożej, Ogrody Getsemani i Bazylika Agonii Jezusa, przejazd do Jerozolimy na Górę Syjon chrześcijański – Wieczernik, bazylika zaśnięcia NMP, Kościół św. Piotra – in Gallicantu, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.
4 dzień; śniadanie; wyjazd do Betanii (wskrzeszenie Łazarza), pustynia Judzka z widokiem na panoramę Wadi Kelt; przejazd nad rzekę Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych; wyjazd do Jerycha – najstarsze miasto świata – Góra Kuszenia i Sykomora (drzewo Zacheusza) – Morze Martwe, pobyt z kąpielą, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.
5 dzień; śniadanie; wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży do autokaru, wyjazd na Górę Tabor – nawiedzenie Kościoła Przemienienia Pańskiego; rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim/obiad - ryba sw.Piotra/;wyjazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, przejazd do domu św. Piotra, Tabga – miejsce Cudownego rozmnożenia chleba i ryb w Kafarnaum; przejazd do hotelu – zakwaterowanie i obiadokolacja.
6 dzień; śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru; Nazaret – nawiedzenie Groty i Bazyliki Zwiastowania, Kościół Św. Józefa; wyjazd do Kany Galilejskiej – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, przejazd do Hajfy – nawiedzenie sanktuarium maryjnego Stella Maris na Górze Karmel (prorok Eliasz); zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej nad Morzem Śródziemnym z zachowanymi ruinami akweduktu z czasów rzymskich; przejazd do hotelu i obiadokolacja.
7 dzień; śniadanie; przejazd do świętego miasta Jerozolimy, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła
św. Anny – Sadzawka Betesda, przejście do Klasztoru Biczowania i nabożeństwo Drogi Krzyżowej
na Via Dolarosa, nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu na Kalwarii i miejsca ukrzyżowania Jezusa – Golgota, wejście
do Grobu Pańskiego, powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.
8 dzień; śniadanie; Kosciol Malej Arabki, Ściana Płaczu; Cardo, Jaffa – kosciol sv.Piotra, wyjazd na lotnisko do Tel Avivu; wylot i przylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

Koszt 8 - dniowej pielgrzymki wynosi: 1100 zł + 555 USD
Uczestnik pielgrzymki: wypełnia zgłoszenie i wpłaca 1100 zł.
oraz wpłaca się przewodnikowi w Ziemi Św. 130 USD.
Organizator zapewnia: – przelot samolotem, autokar z klimatyzacją, noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami 2, 3 os.) – wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania i obiadokolacje – obsługę pilota – przewodnika – słuchawki – bilety wstępu: Sadzawka Betesda, Pater Noster, Kafarnaum, Galicantu, Góra Tabor, Góra Wniebowstąpienia, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim + ryba sw.Piotra – ubezpieczenie kosztów leczenia, NW i bagażu.
28APR LO159 Krakow Tel Aviv-Yafo TLV 0050 0525
05MAY LO160 Tel Aviv-Yafo TLV Krakow 2115 2355